slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Návrhy interiérů

Zpracujeme pro Vás originální návrhy interiérů vašeho bytu nebo domu podle Vašich požadavků a představ, a také podle nejmodernějších trendů a různých stylů. Navrhneme Vám účelné dispoziční řešení Vaší kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje nebo koupelny. Nabízíme nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů . Našimi návrhy pro Vás vytváříme příjemné prostředí domova, které navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí, místo nezaměnitelé s jinými místy. Místo, kde se budete vždy rádi vracet.

 3D barevné vizualizace Vám umožní nahlédnout do Vašeho budoucího bydlení a pomohou Vám v rozhodování o jeho budoucím designu. Pomohou Vám s výběrem materiálů a barev. Vytváříme pro Vás jedinečné, ale také praktické návrhy interiérů. Nabízíme kvalitní barevné návrhy , které si může dovolit každý.

Vytváříme pro Vás také návrhy kanceláří s atraktivním designem a  důrazem na funkčnost. Naše návrhy kanceláří splňují požadavky zadavatele projektu a současně bereme v potaz všechna specifika a požadavky kladené na práci. Využíváme co nejlépe prostor, který je k dispozici. Vytváříme návrhy kanceláří, které jsou jedinečné , ale také praktické , s plněním přání svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy kanceláří v moderním stylu pro všechny.

Navrhujeme komerční interiéry jako jsou prodejny, restaurace a kavárny a provozovny. Jsme si vědomi, že správně navržený interiér dodá zákazníkům pocit komfortu, buduje značku Vaší firmy a Vašich produktů. Navrhujeme originální a individuální řešení , které padne na míru Vašim pracovníkům, zákazníkům a obchodním partnerům. Naše návrhy interiérů budou reprezentovat Vaše podnikání.

Ukázky 3D návrhů

Návrh interiéru obývacího pokoje, kuchyně a jídelny v RD pro početnou rodinu

Návrh interiéru obývacího pokoje, kuchyně a jídelny v RD pro početnou rodinu

Návrh interiéru bytu pro mladý manželský pár

Návrh interiéru bytu pro mladý manželský pár

Návrh interiéru kuchyně a jídelny ve stylu „ Provans“

Návrh interiéru kuchyně a jídelny ve stylu „ Provans“

Návrh interiéru kuchyně a jídelny ve stylu „ Provans“

Návrh interiéru bytu pro studenta

Kontaktujte nás

Kolejní 12, Moravská Ostrava 702 00

lenkakrestova@volny.cz

+420 603 480 326

Sdílejte s námi