slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Návrh interiéru

Zpracujeme pro Vás originální návrh interiéru vašeho bytu nebo domu podle Vašich požadavků a představ, a také podle nejmodernějších trendů a různých stylů. Navrhneme Vám účelné dispoziční řešení Vaší kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje nebo koupelny. Nabízíme nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů . Našimi návrhy pro Vás vytváříme příjemné prostředí domova, které navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí, místo nezaměnitelé s jinými místy. Místo, kde se budete vždy rádi vracet.

 3D barevné vizualizace Vám umožní nahlédnout do Vašeho budoucího bydlení a pomohou Vám v rozhodování o jeho budoucím designu. Pomohou Vám s výběrem materiálů a barev. Vytváříme pro Vás jedinečné, ale také praktické návrhy interiérů. Nabízíme kvalitní barevné návrhy , které si může dovolit každý.

Vytváříme pro Vás také návrhy kanceláří s atraktivním designem a  důrazem na funkčnost. Naše návrhy kanceláří splňují požadavky zadavatele projektu a současně bereme v potaz všechna specifika a požadavky kladené na práci. Využíváme co nejlépe prostor, který je k dispozici. Vytváříme návrhy kanceláří, které jsou jedinečné , ale také praktické , s plněním přání svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy kanceláří v moderním stylu pro všechny.

Navrhujeme komerční interiéry jako jsou prodejny, restaurace a kavárny a provozovny. Jsme si vědomi, že správně navržený interiér dodá zákazníkům pocit komfortu, buduje značku Vaší firmy a Vašich produktů. Navrhujeme originální a individuální řešení , které padne na míru Vašim pracovníkům, zákazníkům a obchodním partnerům. Naše návrhy interiérů budou reprezentovat Vaše podnikání.

Postup při zpracování 3D návrhu interiéru

  1. Vstupní nezávazná informační schůzka, optimálně na místě „ činu“, prohlídka prostoru, vyměření prostoru. Na této schůzce si vyslechneme představy, očekávání a požadavky klienta. Tato spolupráce může probíhat také zcela on-line, v tomto případě klient zašle zaměřený půdorys a fotografie prostoru
  2. Zaslání cenové nabídky za 3D návrhy
  3. Zpracování návrhu interiéru dle zadání , vytvoření 3D vizualizací v několika pohledech . Návrhy zasíláme na e-mail, aby měl klient možnost vše v klidu domova probrat s ostatními členy rodiny či spolupracovníky .
  4. Připomínkování zaslaných návrhů dle přání klienta e-mailem, telefonním hovorem nebo osobně v našem studiu .
  5. Úprava návrhů dle zaslaných připomínek . Návrh společně ladíme až do chvíle, kdy s ním je klient spokojen. V této fázi také probíhá výběr dezénů, zařizovacích předmětů a barev. Vše může probíhat přes e-mail, nebo v našem studiu, které je vybaveno všemi vzorky pro reálnější představu .
  6. Vypracování prováděcích výkresů, výkresů pro řemesníky, stolaře…Předání již zhotoveného projektu .
  7. Vypracování a zaslání cenové nabídky realizace navrženého projektu.

Ukázky 3D návrhů interiérů

720802-3

Další ukázky

interier-krestova.cz

Kontaktujte nás

Sdílejte s námi